Sakarya Panjur

Sakarya Panjur Sistemleri yalıtımda konusunda çok yüksek verim sağlar. Monoblok Panjur Sistemini, ipli mekanizma, motorlu mekanizma, ipli redüktörlü mekanizma veya çevirme kollu mekanizma ile çalıştırmak tamamen sizin bütçenize bağlı olarak tercihinizdir. Monoblok panjurlara ayrıca sineklik montajı da yapılabilmektedir. Panjur lamel ve profil rengi olarak zengin renk kartelasına sahiptir.
Ev, ofis, villa , hangarlarınıza mükemmel bir uyum sağlayan Monoblok Panjur sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusu ile dış cephe güzelliğini bozmadan ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, fevkalade görünümü ve çalışma şekli ile bulunduğunuz mekana profesyonel çözüm üretiyor.
Gizli panjuru diğer panjur sistemlerinden ayıran en can alıcı özelliği duvara değil pencere üzerine montajı yapılıyor olmasıdır. Bu sebeple, monoblok panjurlar mevcut pvc pencere üzerine uygulanamaz.Uygulanamaz diyorsak monoblok yerine dıştan takma panjur modellerimize göz atınız.
Kapı ve pencerenin montajı yapılırken panjur, doğrama ile beraber üretilir doğrama ile birlikte yerine montajı yapılır. Bu yüzden monoblok panjur adını almıştır.

Telefon: 0 555 623 48 76

Sakarya Panjur Fotoğrafları

sakarya panjur

Sakarya Panjur

Serdivan Panjur

sakarya garaj kapısı

Sapanca Panjur

Sapanca Panjur Fiyatları

Sakarya Panjur, Panjur firmaları arasinda en uygun fiyatlari ile siz müsterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Panjur çesitlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Sakarya Panjur Fiyatlari alabilirsiniz.
Kaliteyi ucuza almak için bizimle iletisime geçebilirsiniz. Sakarya Panjur için iletisim bilgileri asagidaki gibidir.
Panjur Telefon: 0 555 623 48 76 Sakarya da adapazarı, serdivan , sapanca, erenler, kartepe, karasu otomatik kapı, ferizli ve diğer ilçelerimizde Panjur hizmeti ve Panjur tamiri hizmeti veriyoruz.

  • Panjur Fiyatları
  • Teknelik Panjur Fiyatları
  • Panjur Sakarya
  • Kare Panjur
  • Serdivan Panjur
  • Panjur Tamiri
  • Panjur Montajı Sakarya
  • Sapanca Kepenk

0555 623 48 76

Watsup Yaz